Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • siricsi

    csendes tag

    Lenne egy kis problémám counter strike source-szerver készítéssel!
    Az lenne a gond, hogy meg van a játékom és ahhoz töltöttem egy srcds-t ami a szerver ott létrehoztam egy parancsikont és beírtam a kódokat ahogyan azt kell, és bemásoltam 2-tő dll-t, hogy a nosteamesek is feltudjanak jönni.
    Ezután el indítottam a szervert ami rendesen futott ahogyan azt kell neki. :) Azután beléptem a játékba és a LAN fülecskére léptem ahol megnyitottam az információs fülecskét ahol az ip-m volt látható és a port.
    Mivel Routerrel rendelkezem ezért felmentem a router honlapjára és állítottam
    a portot. :) Miután meg volt a port beállítása azután újra indítottam a szervert és visszaléptem a játékba, hogy meg mondjam a haveroknak az ip címemet, hogy fel tudjanak jönni a szerverre, de ők nem találtak semmit, vagy is nem jelent meg a szerverem. Mivel nagyon szerettem volna, hogy működjön a szerverem utána néztem,hogy hogy működik, hogyha hasmachit használok. A hamachi letöltése után feltelepítettem a programot és azt az ip-t adtam meg amit a program dobott, de így sem látták a szerveremet.
    Próbálkoztam a tűzfal létiltásával is de így sem jött be, lehet hogy a vírusirtó a gond a nod32-tő?
    Ebbe szeretném a segítséget kérni, hogy ha valaki tudna segíteni mi lehet az oka,hogy ők nem látják a szerveremet az jó lenne. :))

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák