Új hozzászólás Aktív témák

  • stafff71

    tag

    válasz Intruder2k5 #693 üzenetére

    Beírtam, újraindítottam, minden megy rendesen csak a routorrent, extplorer meg a többi nem akar.
    A böngésző ezt írja ki:
    Ez a weboldal nem érhető el
    192.168.1.1 elutasította a Google Chrome kapcsolódási kísérletét. Lehet, hogy a honlap leállt, vagy a hálózat nincs megfelelően konfigurálva.
    Íme néhány javaslat:
    A weboldal újratöltése később.
    Ellenőrizze az internetkapcsolatot. Indítsa újra a routert, modemet vagy más hálózati eszközt, amelyet használ.
    Próbálja meg hozzáadni a Google Chrome szoftvert mint engedélyezett programot tűzfala vagy víruskereső szoftvere beállításainál. Ha már engedélyezve van, kísérelje meg törölni az engedélyezett programok listájáról, majd újra hozzáadni.
    Ha proxyszervert használ, ellenőrizze a proxy beállításait, vagy kérdezze meg a hálózati rendszergazdájától, hogy a proxyszerver működik-e. Ha úgy gondolja, hogy nem használ proxyszervert, konfigurálja a proxyt: Menjen ide: Chrome menü > Beállítások > Speciális beállítások megjelenítése... > Proxybeállítások módosítása... > A helyi hálózat (LAN) beállításai és törölje a jelet a „Proxykiszolgáló használata a helyi hálózaton” jelölőnégyzetből.
    Hiba: 102 (net::ERR_CONNECTION_REFUSED): A szerver visszautasította a kapcsolatot.

    Én már régen elvesztettem a fonalat, sajnos nem tudom mit kellene tennem, talán ha az összes optware-t újra telepíteném? :F

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák