Új hozzászólás Aktív témák

  • VGYke

    addikt

    Sziasztok! Bepróbálkozom kérdésemmmel itt, DE! nekem még (idő és hozzáértés hiányában) gyári frim fut a cuccon, amit tegnap frissítettem a legújabbra (ősrégi routeres módon: UTP-n, "gyufaszálas" resettel, mindent előlről beállítva...)
    Alapállás: PC- WiFin (adapterem miatt "csak" 300Mbps) csatlakozik a routerhez, Digikabel előfizetésem: 40/20.
    Problémám (frim frissítés előtt/után is):
    Észrevettem, hogy a PC explorer ugyanazon fájlokat letölti ugyan, de különböző méretekben, tehát nem mindég korrekt a letöltés.
    A problémáról sok helyen írtam/kérdeztem már, pl. win7 fórumban, előtte RAM fórumban...
    Hardver szempontból szétkínoztam a PC-t, pl. RAM, CPU-RAM, stb. (pl. azóta a Memtest futott 12 órát is, szintén 0 hibával).

    Tehát a véletlenszerű letöltési hibáim úgy jelentkeznek, hogy a fájl látszólag jól letöltődik, (kiterjesztés, verzió, stb. minden stimmel), de kisebb méretben, tehát hibásan!

    Itteni kérdésem röviden: a véletlen szerűen jejelntkező letöltési hibákat okozhatja-e az ASUS router, esetleg a router-PC WiFi kapcsolat?
    (szűkíteni szeretném a hibaforrást: pl)

    [ Szerkesztve ]

    kutya az ember legjobb barátja... lenne, ha tudna kölcsönadni

Új hozzászólás Aktív témák