Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Razermazer

    őstag

    válasz Intruder2k5 #399 üzenetére

    Ahogy írod a Mac címzés igen igen :K
    Tulajdonképpen akkor nagyon megvagyok lőve, mert egyfolytában át akarnak terelni kábelre. Sajnos nálam Cinkotán 16-ker csak kábel lehet, digi nem lesz, se upc nem jön ide, mindenkivel tárgyaltam már.
    Ráadásul tripla kedvezményes csomagban vagyok hűségidővel.
    Szóval akkor nekem is dmz-be kéne tennem az n66u-t, vagy csak switchként tudnám használni?
    Na az nálam leverné a biztosítékot :D na de nem is dumálok erről itt már tovább, mert nem a topik része privbe megírhatnád :R .

    Én meg már olyan régen dslezem hogy már más forma 1 lenne. ÉN megszoktam már, minden baját, nyűgjét ismerem. Nekem szerencsém van mert a dslam és a kábel alközpont is itt van két utcával lejjebb. Sebességbeli gondom csak mostanság akadt, de az is az ő hibájuk, de tűréshatáron belül van így tojnak rá. Én dchard firmware-el használom a 321b -modemet, így kiküszöböltem a tökölésüket. 20mbit-ig jó vagyok de ahogy érzem, nem is kell több. A család többi tagjának sem fontos a digitális adás így az is analóg, nem is nézek tv-t, a műsor kritikán aluli, csak miattuk van egyáltalán.

    [ Szerkesztve ]

    Sic Transit Gloria Mundi, "mindjárt lesz itt heresima és ne bassza ki"

Új hozzászólás Aktív témák