Új hozzászólás Aktív témák

  • stigma

    addikt

    Sziasztok.

    Boldog tulaja vagyok az Asus RT--AC87U-nak, merlin FW-vel ahsználom, viszont most egy érdekességet észrevettem.
    Mivel költöztem , most sokkal egyszerűbb lett az életem, mert nem kell dupla Natozni és DDNS is mőködik pöccre, viszont wifivel gondjaim vannak AC szinten.

    Verzióban ez van nekem fenn merlinből: RT-AC87U_384.5_0

    2-4es wifinél titkosítás + csatornát beállítottam, tökéletes
    5GHz-s wifinél Auto módon van a típus (N-es, AC eszközök is csatlakozzanak rá), csatorna vagy auto vagy 40-en van, most pontosan nem tudom mert nem vagyok otthon. Professional fülön az AC szabvány Engedélyezésre van téve.

    Hiba az alábbi:
    -Telóm Oneplus 5, ac-vel szerelt. Ha wifire lépek nem látom a kliensek között vagy csak egy pillanatra.
    Jelerősség a wifi-n jó, oldalak bejönnek, de olyan mintha csak sima N-es szabványon lennék, mert a pillanatra megjelenő ikonnál nem a 433 vagy 867-es AC szabvány van írva hanem kisebb.

    -Hasonló a szitú az asztali gépemen is. AC-s USB-t használok (Archer T4U) AC1200-as stick. Gyári programját feltettem, oldalak tökéletesen bejönnek, netem sávszélességét kimérem. Ha a gyári Tp-link app-ját nézem meg akkor viszont a főoldalon azt írja kiváló a jelerősség, AC-s, viszont ha a közelben lévő NAS-ról máslok(kb 2 méter 1 20-30cm-es fal van közötte) a max átvitelem 4-5 MB ami szerintem kevés, mert többnek kellene lenni.

    Van valami ötletetek mit állítsak az 5Ghz-s wifin hogy jöjjön az AC-s szabvány?

    Segítséget előre is köszi. :R

    ....iPhone 13 / iPad 9th Gen. Wifi 64GB...

Új hozzászólás Aktív témák