Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz MaCS_70 #783 üzenetére

    Semmi mást nem teszek, mint napok óta fórumokat olvasok, többek között ezt is. Ez a bitről bitre megegyezik állítás biztosan nem állja meg a helyét, hiába ugyanaz a vas, ha a wifiben mégis kicsit eltérnek. Márpedig eltérnek, és nem tudom, hogy ez az eltérés esetleg nagyobb hatótávolságban megmutatkozik-e. Mivel összesen 10e Ft a különbség vételárban, megéri nekem a nagyobbat venni, ha jobb. Ezért kérdeztem, hogy akinek van 85P-je tud-e nyilatkozni róla, nem pedig akinek van 65P-je. Mert azokat már elolvastam.

    De mindenesetre azért köszi a tapasztalatot, mert megerősített abban, hogy vegyem a 86U-t.

    @TeeJay: Az ötlet nem rossz, valójában valami hasonló megoldás lenne a legelegánsabb. Viszont nem az én házam, és át kéne fúrni a födémet és ott vinni a kábelt, majd egy másik szobában megint átfúrni, és ott lejönni. Ezt most én nem akarom csak mert szolgáltatót váltunk. Repeatert már próbáltam korábban (még UPC előtt), de az nem működött igazán jól. Illetve úgy vagyok vele, ha a UPC nem csúcskategóriás eszköze le tudja fedni a házat, akkor egy felsőbb kategóriás routernek is le kéne tudnia, falak ide vagy oda.

    The Amiga, Born a Champion

Új hozzászólás Aktív témák