Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zirowe

    nagyúr

    válasz vargalex #6791 üzenetére

    Közben utánaolvastam ennek a problémának, egyes okok közt említik a hibás kábelt is, illetve nálam a software flow offloading végig kikapcsolt állapotban volt, hagytam is úgy.
    Kicseréltem a meglévő kábelt egy újra, még kábeltesztelővel is megnéztem, az új rendben volt, a régin hibásnak jelezte a negyedik vezetéket levétel után, bár a későbbi tesztekben meg rendben volt.
    Tök jó, megvan a hiba forrása.
    Sajnos nem.
    Direkt ráengedtem sambán keresztüli filmnézés közben egy gyors letöltést (alapból is meg párzáz kb/s-es letöltés, de az nem zavarja, viszont a beállított max sebességű 4MB/s már igen), és pár perc után ismét kifeküdt a hálózat.
    Most már legalább nagyjából körül van határolva a hiba forrása, max nem megy egyszerre samba és transmission forgalom, majd meg fogom próbálni az adapter kicserélését is, illetve be van készítve egy másik nuc, csak az még alkatrészre vár.
    Mindenesetre fura hiba.

    We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

Új hozzászólás Aktív témák