Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sto1911

    veterán

    válasz blakey #19657 üzenetére

    Mindent kipróbáltam, amit a neten találtam meg ajánlottatok, illetve más is járt így. Az eszközök jók, ugyanis másik routerrel szépen működnek. Ha később nem fognak, be fogom írni, csak hogy tudjunk róla. 2 méterre, fal nélkül volt rálátása az egyik eszköznek, és ugyanúgy szar volt. Az egyik linken másik routerrel volt ugyanez a probléma, olyanra cserélte, mint ami nekem van, és nála jó lett... Nincs kedvem tesztelgetni amit a gyártónak kellett volna, főleg ha még én fizetek érte.

    Ehhez miért kellene manualt olvasni? Szabványok vannak, és pont azért léteznek, hogy ne kelljen olvasgatni meg konfigolni egymáshoz a dolgokat. Ha nem tudja az Asus a szabványt teljesíteni, akkor húzza le magát a klotyón. Mindezt egy 40k-s routeren. Ne vicceljünk már, nem spéci, világszerte 17 embert érintő dolgokról beszélünk. És most ott tartok, hogy lényegében 2 routert tartok fent, hogy legyen 5 db okos konnektorom... Nevetséges.

    Netezni elég, de ahhoz meg drága.

    Ha a Synologyd mondjuk spórolt a hardveren és amiatt történt a zavarás akkor igen, soha többet Synology. Az Asus is vagy a hardveren vagy a programozókon spórolt. Hasonló okokból nem veszek semmit amihez az Amdnek van köze, mert állandó szopással járt. A Microsoft se tud rendesen megírni egy sima játék letöltést sem az Xbox appjukban, azóta azt is kerülöm, mondjuk nem nehéz, ahogy a skypeot sem :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák