Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • limpi

    aktív tag

    válasz woodworm #17227 üzenetére

    Köszi a tippet, utánanézek!

    Egyébként PC-n qBittorrent-et használok és nagyon elégedett vagyok vele.

    [ Szerkesztve ]

    <:v)

  • limpi

    aktív tag

    válasz woodworm #17227 üzenetére

    Még egyszer köszi a tippet! A qBittorrent teljesen jól megy (RT-AX86U és Merlin v388.1).

    Viszont lenne még pár kérdésem vele kapcsolatban:

    1.)
    Jelenleg úgy tudom indítani, hogy PC-n PuTTY-al vagy iOS-en WebSSH-val parancssorból kiadom a "qbittorrent-nox --daemon" parancsot.
    Tudok könnyen valahogy ennél jobb megoldást csinálni?
    (Az pl. megoldható valahogy, hogy amikor a router.asus.com:8080-at a böngészőben felkeresem és nem fut a háttérben a qBittorrent, akkor automatikusan elinduljon?
    Vagy van vmi trükkös URL parancs, amivel indíthatom?
    Esetleg a Merlin webes felületén valahol meg tud jelenni egy gomb, ami indítja?)

    2.)
    Router restart után a qBittorrent összes beállítása és a torrentek listája is elvész.
    (A Web UI oszlopainak testreszabása viszont érdekes módon nem.)
    Ezeket állítólag itt tárolja:
    preferences:
    ~/.config/qBittorrent/
    .torrent files, logs, etc (this is the standard XDG data folder):
    ~/.local/share/qBittorrent/
    ~/.local/share/data/qBittorrent/ (in case legacy data directory was used)
    Van rá egyszerű mód, hogy ezek a beállítások restart esetén is megmaradjanak?
    (Akkor is elvesznek, ha a restart előtt a qBittorent-et szabályosan leállítom, amit jelenleg a Web UI-n a File\Exit qBittorrent paranccsal tudok megtenni.)

    3.)
    A qBittorrent Web UI-ja az iOS-es Safari böngészőből csak nagyon bénácskán működik, kész kínszenvedés használni.
    Létezik hozzá olyan könnyen telepíthető alternate Web UI ami mobil böngészőkre jobban optimalizált?

    4.)
    Szintén a Web UI-ról hiányzik nekem a dark mode.
    Legjobb lenne egy olyan alternate Web UI, ami ezt is tudja és mobil böngészőkre is optimalizáltabb. És egyszerűen telepíthető vagy van jó részletes leírás a telepítése menetéről.

    Ha bárki tud segíteni valamelyikben, annak nagyon örülnék! :N

    (Sajnos a qBittorrent remote app-ok iOS-en nem játszanak, az Apple nem engedi be őket az App Store-be, hogy szakadna meg...)

    <:v)

Új hozzászólás Aktív témák