Új hozzászólás Aktív témák

  • blakey

    titán

    válasz Intruder2k5 #4232 üzenetére

    Közben megy nálam a tesztelés AC57U ügyében, gyári szoftver többet tud az AC65P-hez képest, tehát van Download Master, 3G/4G támogatás, stb. Hálózati sebességben kb. ugyanazt hozza, maga a rendszer lassabban reagál de szépen működik. Padavan felment de nem a te verziód hanem az amelyikben működnek a ledek (bár ezt nem értem, hogy egyikben miért, másikban miért nem), na ez a rendszer nagyon "pattogós" a gyárihoz képest, nagyon szépen és gyorsan működik, mindent beállítottam, MAC cím bevitelekor azért érdekes volt, hogy ":" nélkül kéri, de mindegy. Wifi-ben viszont érdekes lett a tapasztalatom, jobb az AC65P-hez képest, amit nem értek, sebességben 2,4GHz-en egyértelműen jobb, 5GHz-en ugyanazt hozza vagy néha jobbat de próbálom megérteni. Most letesztelik a gyerekek, nyúzzák ameddig tudják és meglátom miként vizsgázik. Padavan firmware tetszik, az érdekes, hogy nem tudok logót cserélni, bár ez nem akkora baj illetve nem tudom, hogy hol kell beállítani, hogy nem a beállított DNS-eket ossza a gépekre hanem "saját magát", tehát routeren keresztül menjenek a kérések.

    *** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

Új hozzászólás Aktív témák