Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • vbbb

    őstag

    válasz bnss #2591 üzenetére

    Mondom az igényeket:

    -Linuxos gépet akarok venni, vagy egyáltalán ne legyen rajta oprendszer ha kívánom majd rakok rá magamnak XP-t is...de elsősorban a Linuxot akarnám főképpen használni ismerkedni vele....ezért nem lenne baj, ha nVidia integrált kari lenne benne úgy tudom azokat jobban csipázza mint az Ati-t...de ez persze nem kizáró ok.

    -Nem játékgépet akarok venni, és nem a desktopomat akarom kiváltani vele...de azért akadás nélkül fussonak rajta a windowsos-linuxos programok(gimp, photoshop, nero...stb.) bár az sem lenne baj, ha mondjuk egy MOHA 1 vagy COD 1 eldöcögne rajta 1024*768 ban...:)

    -Erdetileg Centrino 2 Duot & 1Gb rammal akartam venni, de a netto 150be csak Intel Dual Core fér bele szerintem...nem mondom, hogy nem lenne rá több de én ennyit adok egy nyüves laptoppért...a fogyasztás, teljesítmény miatt sajnálom a legjobban...mindegy ez van.

    -dvd-író, 80-120HDD (sata), wi-fi, 15"-15,4" 1280*800 kijelző, SD kártyaolvasó, a VGA nem baj ha shared de 128Mb-ot tudjon használni, ha mondjuk jó a laptop és csak 512RAM van benne nem gond bővítem, minimum a 6cellás akku...

    valami ilyesmit képzeltem el... :)

Új hozzászólás Aktív témák