Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #22237440

    törölt tag

    válasz ZsocaAlo #17860 üzenetére

    A bejegyzésed alatt éppen erről írtam, de még ezt azt hozzáfűzök. Szerintem a te helyzetedből is kifolyólag úgy teszek kijelentést, mit a MS. Az új gépek csak az új (8, 8.1, x.x) op. rendszerekkel fognak kellőképpen teljesíteni. A géppel biztosítjuk a platform piacát és viszont. ;] Gonosz, de okos fogás.

    Lehet, hogy nem szereted a Win 8-at, de bizonyos tényeket figyelembe kell végy. Attól nem lesz jobb, hogy Win 7-re keresel drivert, mert a drivernek nagy mértékben szerepe van a hardware működésében és teljesítmény leadásában. Összefügnek a dolgok, de nagyon. :K

    Szerintem mielőtt valamelyik nem hivatalos driver véget kiégne a géped, addig tégy Win 8-at. Sokan sok mindent nem szeretünk, de az nem jelentheti az, hogy jó ha elleneszegülünk. :)

  • kraftwerkhu

    csendes tag

    válasz ZsocaAlo #17860 üzenetére

    Kicsit lejjebb valakinek nem ment a hálózat Win7 alatt Asus x550c-n.
    Én ma vettem egyet, Win7-et rápattintottam, az Asus oldaláról letöltöttem a drivereket, kicsit küzdöttem vele, de most minden megy jól.
    A LAN egyből ment, a WLAN-hoz 2 féle driver volt fent az Asusnál, de egyik sem volt jó, ahhoz a CD-n lévő 3.-at (Atheros) tettem fel. Az írja a cd, h csak Win8 driver van rajta, de ha megnézed a file-okat akkor a legtöbb az Win7/8 driver.
    A VGA-val küzdöttem kicsit mert kell neki az Intel driver is és az nVidia is, ilyen sorrendben. Egyébként ugyanaz a driver van fent az Asus oldalán is mint a cd-n.
    A PCI egyszerű komm. az USB3-as illesztő.

    Ha még mindig nem megy akkor összeszedem neked a linkeket és a driververziókat.
    Akik az írták, h tegyél rá 8-at mert úgyis lassabb lesz 7-el azokra ne hallgass, de nem akarok erről vitát indítani.

Új hozzászólás Aktív témák