Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Jazz

    Topikgazda

    válasz Pocok256 #6282 üzenetére

    Fail. Nem értetted miről van szó, most már érted, kiderült nálad se lehet ezeket alapból megoldani. Egyedül a kereső megy, az is a one drive miatt (nálam ki van kapcsolva), valószínűleg ez az oka. Ez az egy pipa. A többi meg: lusta voltál elolvasni a hsz.-t, csak kötekedtél egyet reflexből. :P

    Van 4 pont amit bedobtam ide a fórumba, hátha tud rá valaki valamit... mert épp szóba került....erre való a fórum. Erre kötekszel.
    Leírod hogy igaz-hamis, nálad megy minden, meg lusták a userek utána nézni bárminek, aztán kiderül hogy te nem értetted miről van szó, még annak is lusta voltál utána nézni hogy értelmezd a hsz.-t!
    Érdekes módon WZP kolléga egyből felfogta miről van szó, beszólás nélkül küldött is egy linket hogy lehet átszabni külső progival.

    Most értetted csak meg, azt is másodjára, szerkesztés után, mert az x-box eltávolítást még mindig a keresőből és a csempéből mutattad!

    4-ből 1 pipa: Nálam nincs bekapcsolva a one drive valószínűleg ezért nem ment a kereső. Ok, ez az egy.
    A többi:
    - se eltávolítani nem tudtad az abc listát
    - se telepítés szerint rendezni (kit érdekel hogy ott az új? Logika, mondat elemzés, probléma felvetés...)
    - se a leválaszthatatlan appok leválasztását megoldani a minden programokból!
    Minden program! Nem start menü meg csempe. Mondtat elemzés!

    Ilyeneket én is tudok írni:
    "A userek általában nem hajlandóak elolvasni a hsz.-eket sem értelmezni, csak tévesen kapcsolni valamihez ami csak a fejükben létezik, pl. win10 elleni támadás - védelem, holott általában a valóság fényévekre van attól amit ők annak vélnek, majd ezt megspékelve közhelyekkel dobálóznak, általában." ;)

    Na, no offense.;)

    (#6283) Grózi: Nem okoztál te semmit, itt se voltál, miről beszélsz. Valaki kötekszik én meg hülye módon felveszem. Ennyi.:)

    free your mind

Új hozzászólás Aktív témák