Új hozzászólás Aktív témák

  • WZP

    aktív tag

    válasz Jazz #5998 üzenetére

    Még beteg szegény. Másodjára is nekifutok a szerviznek, bár nagyon nincs kedvem hozzá, eddig jó vicc volt, mert szabin voltam és bármikor tudtam vinni-hozni, de most már használnám is végre... de ha már van rá gari, akkor jó lenne ha meg is maradna, ezért nem álltam még neki, pedig gyanítom, hogy 1 óra alatt megoldanám. Azt tapasztaltam, hogy ha mind a két kezemet mögérakom, a bal oldalon a légáramlás kb semmi ahhoz képest ami jobb oldalt van, és ez egyvegáz azzal amit a neten láttam képeken, hogy ugyan van átfedés a 2 hűtőkör között, de a bal oldali főleg a GPU és VRAMok, a jobb oldali meg pár VRAM és CPU...

    Venti fordulatszámokat nem láttam hogy bármelyik program képes lenne kiolvasni, így csak feltételezni tudom, hogy pörög a venti ahogy kell neki, de a légáramlás hiányából azt gondolnám, hogy valami por felhalmozódás lehet a ludas...

    Azt elképzelni nem tudom, hogy a VGA FW és BIOS update miért fix a túlmelegedésre. Esetleg ha ismert hibája lenne x y bios verziónak, hogy szarok a beállított venti fordulatszámok adott hőmérsékletekhez, de erről nem tudok.

    A 400Mhz-et egyébként kiválóan eléri kb 1-2 perc Crysis 2 után, és el se moccan onnan soha többé amíg rajta van a terhelés. Ha tényleg nincs kb. légáramlás a bordás, ez nem is annyira meglepő, mert azt jelenti gyakorlatilag hogy passzívan van hűtve :DD

    Inter Arma Enim Silent Leges

Új hozzászólás Aktív témák