Új hozzászólás Aktív témák

  • sunny474111

    tag

    válasz St3rling #2668 üzenetére

    Hellyel közzel,játékok mennek mint a meszes,főleg amelyik bírja tartani a 75fps-t,itt rendben van. A hang továbbra is kritikán aluli,de mint írták felül ezen már elméletileg dolgoznak. Sose használtam szinte beépített hangfalat,arra ott a füles vagy az 5.1,szóval ez nem zavar annyira,ennyi bajom legyen. Inkább amit ismét leművelt,win + driverek telepítésénél az újraindulásoknál 3x nem bootolt, fekete képernyő, ventik pörögtek,reset-el éledt újra csak. Amikor behalt akkor hasonló jelenség volt azzal a különbséggel,hogy ott power gomb után 2-3 mp után ki is kapcsolt,nem kelt életre.
    UEFI-ben van a rendszer,ami érdekes,hogy az elején kb 5-6 másodperc alatt bootolt,most meg kb még be sem nyomtam a gombot de már a logon screen-nél van 2 mp alatt. Nem tudom van-e ennek valami valóság alapja de mintha nem ette volna meg a hardware-eket néha a bios,és azért nem indult.Mióta felnyögtem rá mindent és nem telepítettem semmit sem mindig bootol,vagy 20x újraindítottam.Csak win+driver telepítésnél volt ez a jelenség.

Új hozzászólás Aktív témák