Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patrick76496

    őstag

    válasz Vigneau #2233 üzenetére

    Igen, nem sok hely lenne neki az asztalomon. Plusz amúgy is hozzá vagyok már szokva a laptop billentyűzethez a rövid út és könnyű nyomás miatt, 5 éve csak laptopot használok. Számomra jelenleg ez a tökéletes billentyűzet azt leszámítva, hogy hiányzik 1-2 hasznosabb gomb. Miért kellett kikapcsoló gombot tenni az End helyére? :F
    Te amúgy inkább a hagyományosat szereted?

    (#2234) DeNi91: Értem. Akkor ezek szerint inkább csak kertes/nagyobb házakban van ezzel gond.

    (#2235) gyugyo79: Sorry, a másodikra már nem szántam időt, hogy elolvassam. Most inkább a számháló tételeket olvasgatom, az is több mint 50 oldal. :D Remélem játszhatóbbá teszi az új NFS-t. Nem tudom ti próbáltátok-e ezen a gépen, de nálam kritikán aluli töltésidők vannak. Gyakran megesik, hogy konkrétan az út nem tölt be előttem és kiesek a mapról.. A WoT szintén éveken keresztül képes tölteni, bár az legalább játék közben jól megy.
    Már csak az optibay választ el az SSD-től, de az még sajnos 2-3 hét, mire megjön. :(

    [ Szerkesztve ]

    "I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

Új hozzászólás Aktív témák