Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wajk

    addikt

    válasz Ratman #2352 üzenetére

    szeritnem ha már egerezel, akkor Bluetoothosat érdemes venni, az sokkal jobb egy netbookhoz mint hogy vezeték lógjon belőle, de ez csak az én véleményem.

    Ellenben hozzáteszem én is terveztem egér vételét a feleségemnek, de már annyira jól pörgeti a touchpad-ot, hogy nemrég amikor megkérdeztem már nem is kért egeret.

    1. ha ölben van vagy vonaton, vagy olyan helyen ahol nincs sík terep, nehézkes az egér használat (nem lehetetlen, de biztos nehéz)
    2. plussz energia
    3. plussz súly
    4. de persze előnye is van

    Érdemes lenne az Elantech driver opcióiban szétnézned, nagyon sokmindent lehet állítani érzékenységet, késéseket (hény ms után legyen akció (ha lssan húzod az ujjad akkor ne kattintásnak vegye pl.)) pl. én kikapcsolatm azt hogyha két ujjal kattintasz az a középső egérgomb, hogy ne kavarajon be ha rosszul érünk hozzá amikor scrollozni akarunk.

    szóval szerintem nagyon könnyen megszokható, persze nem ráderőltetni gondolom, csak ne add fel ilyen könnyen, lehet megszereted (és könnyen tudod használni) majd

    iPhone 13 Mini 256GB | RT-AC65P - SWRT B5.1.7 - M3 2TB

  • sir fg

    aktív tag

    válasz Ratman #2352 üzenetére

    Köszönöm szépen, hogy elmondtad a tapasztalataidat.

    Azóta már én is megvettem a gépet, és eddig klassz :)

    A billentyűzet nagyon tetszik, használtara is jó (bár én 2 ujjal gépelek), meg kinézetre is szuper. Klassz, hogy minden LED kék. Az ujjlenyomat-gyűjtés meg engem is zavar, dehát ez van.

    Viszont van már nekem XP professionalom, arra upgrade-elnék, virtuális meghajtóról, ahogy itt már leírták.
    Viszont a telepítés után minden telepített program illetve driverek elvesznek? Más oprendszer esetén nem lenne kérdés, viszont itt XP helyett lesz XP.

    Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

Új hozzászólás Aktív témák