Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Laby #5464 üzenetére

    én meg Jules, de én kicsit kiábrándultam, két hétig készülni a versenyre hogy kirakjanak az elején, akkor inkább LFM
    de ez személyes vélemény. És nem a legerősebb pilótától, hanem egy közepestől jövő vélemény. Van akinek jobban bejön.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • biker

    nagyúr

    válasz Laby #5464 üzenetére

    Sokat dolgoztak a besoroláson, mert 100 körüli nevező volt. Top35 az invitational cup, ok, volt hotlap szerver, 6 pályán, minimum 3-on kell időt menni, stb, aki nem futott időt, vagy nem eleget, nem mehet invitationbe
    Maradék top35 az open cup A, a maradék az open cupB, ide kerülnek azok is akinek nincs licence, vagy épp későn neveztek, vagy valami
    az utóbbi két pont miatt megjelentek az openB-ben azok, akik amúgy invi top10 és openA top 5 időket tudnak, és mindenkit aki lassabb és joggal van az openB-ben, tolnak le, mert 2-3mp-el gyorsabbak, és leköröznek 40perc alatt emiatt. Szóval a rengeteg munkával nem mentek semmire.

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

  • Kommy

    veterán

    válasz Laby #5464 üzenetére

    Én megyek, idén egy szerencsének köszönhetően az invitation cup-ban úgy, hogy nem tartom magam egy gyors pilótának. Viszont a honlap időszakot elég jól sikerült teljesítenem és volt olyan pilóta aki előlem visszamondta a nevezést vagy egyszerűen nem volt licensze. Igaz egyedül autózom általában az utolsó helyen, de ez van.

    biker: Sajnos igen azok a pilóták akik újak, hiába veszett gyorsak nem kerülhetnek invitation-ba. Én mondjuk 40 főt azért el tudnék képzelni az invitation-ben és akkor nagyjából meglenne az, hogy nincs nagy kiugró versenyző az Opencup A-ban sem.

    Sajnos Opencup B-ben nincs tétje többeknek. Én megmondom kérdeztem Dani-t, hogy nem e indulhatnék el ott is, de azt mondta akkor mások is szeretnének. Nekem meg jó lett volna gyakorolni egy kicsit a tömegben autózást, mert most ezért nagyon kitűnök Invitation Cup-ból nagy a lemaradásom és általában egyedül autózok.


    Lassú telepítéshez, ma indítottam gépen 50s volt a letöltéstől a telepítésig.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák