Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    válasz Géjza #4280 üzenetére

    nem hinném, nekem legalábbis nem tűnik gyorsabbnak, inkább a többit foghatták vissza.
    Most van SRC bajnokság előfutamok, tesztelegetek a heti pályákon a kedvelt autók közül, gyelőre az audi és a honda viszi a prímet nekem, a lexust szeretem, mert autóbb érzést ad mint a többi, de lassú, a bmw m4 is nekem olyan behemót érzést ad, nem jön be, most meg tovább faragták.
    Mondjuk nem vagyok tempó ász, hungaroringen audival 1:45.5 a legjobbam, a honda 45.9, monzában fordítva, a honda eddig az egyetlen amivel 1:49-be befértem, audival volt több predicted lap 1:49 6-7-8 féle de mindig elbacctam valahol, jellemzően a két lesmo ami szarul jön ki, ha szűk akkor beforgat a kőhöz érve, ha kicsit lazára hagyom akkor mag nagyon lesodródós, az ascari meg brrrrrrrr, a jobboson fel kéne menni a szegélykőre, de akkor mindig behúz engem, ott sokat elhagyok. Az eleje -2.6mp sajna

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák