Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    válasz Viper26 #3542 üzenetére

    Persze frankó lenne DLC-ben.
    DLC tulajoknak esik eső mint az állat és alig látnak, míg a DLC nélkülieknél süt a nap kék az ég.... :DDD
    Ha pár dolgot csiszolnak, + nordot berakják és normális társasággal lehet versenyezni akkor ez a kánaán lesz így is.
    Grafikával kapcsolatban:
    IR-t most próbáltam belőni, de nem gyere be. 3 monitorral recés a felfestés az út szélén + a kerítésnél, ami már számomra zavaró. AC-ban 2-4x AA-val nem zavaró, sőt 5760x1080 helyett 4800x900-ban is gyönyörű a kép és 100-120FPS-em van OC 7950-el ami nem rossz. Post process igaz ki van lőve, de így is nagyon szép a játék. IR-ben hasonló minőséggel kb 50-60FPS-em van, mert ott látványosan zavar az AA nélküli pálya.
    Először azt hittem VGA upgrade nélkül nem fogok tudni játszani AC-val, de így kellemesen csalódtam.
    AA szinte nem is nagyon kell, annyira szépen oldja meg a játék motor, és szinte csak a játékon belüli minőségi beállítások zabálnak az FPS-ből. IR-nél fordítva van... ott az AA alatt fogy az FPS de nagyon, amíg a "rece" nélküli minőséget eléred, illetve a játékon belül az árnyékok beállításával lehet az FPS-t redukálni erősen.

    CF, SLI felejtős a bugok és a laggok miatt, jöhetne valami jóval erősebb csúcskártya, ami kb 2x erősebb a mostani közép kategóriánál...

Új hozzászólás Aktív témák