Új hozzászólás Aktív témák

  • KaraDani

    addikt

    válasz neilszab #145 üzenetére

    Nagyon nagyon egyetértek veled, többek között ezért sem indultam most egy olyan bajnokságban, ahol több autó lett összeeresztve össze-vissza súlyozva. Ha meg nem akarod mesterségesen kiegyenlíteni ki a fene akar majd a sereghatjó technikával versenyezni mert jajj de jó :) Ez meg azért nekünk mégiscsak a szórakozásról szól.
    Ha már nekünk meg van a lehetőségünk egyenlő feltételekkel versenyezni, akkor mért ne tennénk azt. Miért akarnánk szimulálni az autógyártók, és racing teamek munkáját egy bajnokságban ami csak is a pilótáról szól. Ezt sosem értettem.
    Ebből a választékból szuper márkakupákat, és multiclass bajnokságokat lehetne már rendezni.

    b-type: Én egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy akarom a communnity modokat. Inkább legyen kevesebb tartalom ami minőségi. A sok hulladék mod általában csak arra jó, hogy szétszabdalja a közösséget.
    Igazán pálya szintjén örülnék csak a bővebb tartalomnak, azért egy Nordschleife legyen előbb utóbb, meg ha ne adj isten valaki megcsinálná targa florio-t akkor aztán teljesen boldog lennék a játékkal. :)

    Jack@l: Nálam 0, teljesen lineáris. Esetleg egy nagyon picit lehet hozzáadni. Sokat loadcellel semmiképpen se. Azt hiszem iRacingben pl. hagytam egy picit valami 0.5 körüli értéket az ottani alap 2 helyett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák