Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeathAdder

    veterán

    válasz Rasiel #1812 üzenetére

    Abszolút nem boosolt fel egy pillanatra sem, és mindezt egyik pillanatról a másikra.

    Érthetetlen volt, mert amikor először kipróbáltam akkor szépen felboostolt, de tegnap sehogyan sem akart..
    A fél délelőttöm, az egész délutánom, az egész estém, és a fél hajnalom ráment, és végső elkeseredésemben már lekapcsoltam a gépet, levettem a ház oldalát,lekapcsoltam a tápot, kivettem a kártyát és tüzetesen átvizsgáltam lámpa alatt, hogy van-e nyoma tákolásnak, vagy bios kapcsolónak, vagy elmerjem-e küldeni gariztatni... avagy már a végső tanácstalanság utolsó reménytelen mozzanatai.

    kb. fél óra után betettem a gépbe és bekapcsolom. Kétségbeesésembe biosban is csináltam egy gyári beállítást. A kártya ismét süvített maximális booston, ráadásul az őskövölet procim gyári órajelen 2.67 ghz-n hajtotta ki konzisztensen 99%-on :)

    Vagy az volt hogy nem váltott fel a PCI-E bus x16 2.0-ra és PCI-E limitem volt, amiért nem boostolt fel a kártya.
    De leginkább a tápra gyanakszom, vagyis tegnap felvilágosítottak hogy az lehet a gond, mert amikor kikapcsolom a gépet van hogy nem tudom bekapcsolni, ad magáról életjelet de aztán leáll. És általában csak akkor tudom bekapcsolni a gépet, ha hagyom egy ideig lekapcsolva a tápot. Ez nem gyakori, de többször előfordult már.

    A kártya jó, nem vertek át, és igazad volt tényleg sokkal erősebb mint a 770 :K nem számítottam ekkora különbségre.

    Ma este ha nem lesz program akkor végre bírom tolni a Unity-t :C

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák