Új hozzászólás Aktív témák

  • Xerxész

    őstag

    válasz DeathAdder #189 üzenetére

    Nem...ez is teljes értékű játék lesz, csak az előző generációra (PS3, XBOX360), egyelőre PC nélkül, de én biztos vagyok benne, hogy utóbb kiadják majd számítógépre is.

    Azt írta róla a GameInformer, hogy igen komoly kapocs az ACIII és a ACIVBF között. El is indult már a találgatás, hogy talán:
    - Shay lesz a felelős az amerikai aszaszin rend hanyatlásáért (ebben van logika),
    - összefuthatunk Haythammal és a gyerek Connorral (szerintem erre is igen nagy az esély),
    - Shay öli meg Adéwalét, esetleg Edwardot is,
    - Shay rajta van az Aquilán, amikor az Haythamet üldözi Angliából Amerika felé (ACIII eleje) és a hajó kisebb-nagyobb sérüléseket szenved a viharban, és ez a kudarc lesz az oka, amiért Shay az aszaszin rend ellen fordul,
    - Shay lesz a felelős az Aquila későbbi legyőzésében, minek következtében a hajóroncs a Davenport tanya melletti öbölbe kerül Achilleshez...stb.

    Szóval, ha jól megírták a sztorit, valóban igen komolyan kapcsolat lehet ezekhez a részekhez.

    A jelen részről nincs infó, de könnyen lehet, hogy e tekintetben olyan lesz, mint a Liberation...

Új hozzászólás Aktív témák