Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz mettek #504 üzenetére

    :DDD
    Értem, azért köszi. Megkeresem majd, hogy mi billentyűzeten. Ez akkor ilyen félmegoldás.

    Mondjuk azt még "elviselném" ha csak a barátlistás fényképek lennének, az még érdekelne is, de akkor bosszantottam fel magam, amikor megnéztem vagy 4-5 képet, és tényleg nulla tartalom volt rajta, valaki a homályban valakivel verekedett, semmitmondó táj, rossz beállítások stb.
    Én eddig összesen 1 képet lőttem, az első pálya legmagasabb pontján sikerült egy teliholdas ezüsthidat lőni...

    Az viszont tetszik a játékban, hogy nem vagyunk szuperhero-k, az elején még (gondolom a vége felé azért már egyszerűbb lesz) meg kell gondolni, hogy mennyire rambozik az ember, mert könnyen kicsinálják :)
    Tegnap a legjobb egy hiéna volt, aki 1 harapásból leszedett, igaz halálfej volt rajta.

    Egyébként ha figyelitek az egész játék össze lett gyúrva az alábbi játékokból: régi AC szériák, FC, Division, Wildlands. Egyelőre nem találtam benne olyat, ami igazán kiemelkedő lenne, vagy ne lett volna benne a többiben valamilyen formában. Egyedül a táj és a környezet az ami nagyon jó, a szereplő nekem eléggé unszimpatikus (tényleg kezdhetne valamit a szakállával :DDD ) de lehet csak a jelenkori migráns/közel keleti/iszlám helyzet az, ami ellenérzést vált ki belőlem ;]

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák