Új hozzászólás Aktív témák

  • Mr Chapel

    tag

    válasz Đusty #541 üzenetére

    Kössz az infót. Lassan meg lesz a 40 :) Ti amúgy hogy vagytok ezzel a változással hogy berakták a far cry primal baglyát felderítésnek. Picit zavarban voltam mert totál félreértettem az egészet. Azt hittem hogy a szokásos tornyos szinkronizálás helyett lesz. Aztán látom közben hogy jaa basszus ez az eagle vision helyett van valójában :) Először tetszett Senuval bohóckodni, de komolyan egy 10 óra játékidő után nagyon fusztrál a röppencs. Totál szembemegy a többi gyorsabb, folyékonyabb játékelemmel. Eskü visszasírom néha a casual wallhacket ami korábban volt. Félórát keringőzök vele minden egyes kis tábornál. Azért előtte szeretem felderíteni a terepet mielőtt nekiállok sunnyogni. De az 50. ilyen után kicsit időrablónak érzem. Ez az állatszelidítés is... azt hittem vmi értelmes dolog lesz. Jól el is baxtam rá sok pontot a skillfán hogy kioldjam. Nem sokat ér. Lesz ebben olyasmi hogy későb esetleg valtozik a karakter ábrázata? Mert kezdetben szakállas volt meg hosszú hajjal. De ettől a kopasz csupasz steril fejtől a rosszullét kerülget. Gerzsonnak pl folyamatosan nő a szakálla witcherben. Szerencsére vmi szar mindig fedi a fejét így nem látom :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák