Új hozzászólás Aktív témák

  • Anonymus23

    veterán

    válasz Anonymus23 #454 üzenetére

    Nekem is nagyon bejön a játék, még csak a második területen vagyok, amit ki kell takarítani, de beszippantott rendesen :DDD Igaz kb semmi köze az Assassin dolgokhoz (minden korábbi játék megvan és végigtoltam), de ezt akkor is eltalálták. Kb olyan, mintha összeszedték volna azokat a dolgokat a korábbi részekből, ami nagy sikert aratott (pl Black Flagből a hajózás, vagy Origins-ből a fegyver és páncélok fejlesztése), kicsit csiszoltak a grafikán (nem az Originshez képest), és újra eladták nekünk, talán annyival mindenképpen más, hogy irdatlan hatalmas a terület, mondom még csak az elején vagyok (lvl16), de semmi kedvem a főküldetésen továbbmenni, annyira bejön a mászkálás questelgetés, hogy nagyon.

    Csak megjegyzem, hogy a múlt hét pénteken rendelt SSD is (amihez a játékot adták grátisz) ma megjött a postával, a kód meg már múlt Vasárnap itt volt. Angliából szállítva kereken egy hét alatt itt volt. Volt olyan alzás rendelésem, ami majdnem több ideig jött, pedig azt futárt hozta. :U

    ;) - The Power of the Light Side

Új hozzászólás Aktív témák