Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beowulf_78

    addikt

    Ez a pickpocket dolog nekem nem akar annyira menni...elolvastam itt hogy többen elakadtak ennél a résznél, azt is tudom hogy zsebest kell játszani, de hiába megyek mögé mindig megfordul aztán kvartyog valamit.Nem ír ki semmit hogy mikor csenjem el ami el kell... :F

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz mad1 #1642 üzenetére

    Köszi, akkor nekiugrok még1x. :DDD Billentyűzettel, egérrel elég nehézkes az irányítás...rá kell állnom, lehet addig nem is játszok semmi mással. :B

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    Egész jól megy a játék kivéve a kardozást....gyakoroltam az elején, ahol van a tutorial mód, és ott ment.Viszont ahogy kardozok-bár biztos én csinálok valamit rosszul-hiába nyomogatom a bal egérgombot minden csapást kivédenek.Ha 3 támadó van egyszerre esélyem sincs. :F Van valami másik gomb amit még használni lehet kardozásnál? :B

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz rétisün #1656 üzenetére

    Oké, köszi, kipróbálom....eddig az volt a taktikám hogy felmenekültem egy háztetőre, persze a katonák jöttek utánam mint a fürge majmok, aztán amikor fellépne a szerencsétlen a tetőre levágom, mint egy disznót, vagy letaszítom a mélybe egy hatalmas csapással. :DDD Csak ezt a verziót már kezdem unni, Jedi-ként akarok kardozni velük! ;]

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    Azt azért megjegyezném, hogy lehet azért faxán optimalizált játékot is csinálni mint pl. ez az Assassin's is...bravó Ubisoft ! :C :C :R Asszem a CryTek-nek és még sok másik csapatnak is van még mit tanulni programozás terén :B , tanulhatnának egy kis "optimalizálást" az Ubisoft-os fiúktól... :K Ez nem újdonság az Ubisoft-tól, mert amilyen játékot ők kiadnak, az meg van írva profi módon. :R

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz keIdor #1712 üzenetére

    És mint ismeretes, a mai álláspont szerint a fejlesztők az Unreal Engine-t fogják eröltetni a jövőben.Ami a 4 magos procik, és az Ati VGA-k felé billentheti a mérleg nyelvét. :C :C Mindenestre nagy szopás lenne az nV-nek ha tényleg így lenne. :U Az azért vicces lenne, de mindenképp benne van a pakliban, hogy a Crysis 2 jobban fog menni az Ati kártyákon...nagy port kavarna a világban az tuti. :DDD

    Ha megnézed Ati-nál van egy rendszer, és nem kapkodnak. Vegyük csak a drivereket. Minden hónap közepén kijön a friss driver...nem pedig hetente 1 új mint mostanában az nV-nél.Nem is értem ez mire jó. :F Ez a 8.4 Catalyst ráadásul sokkal jobb lett mint az előzőek, tehát mondhatom hogy jó úton halad az Ati a nagyobb siker felé.Állítólag nagyon sok játék gyorsult, én speciel Assassin'-nél, Crysis-nél is gyorsulást tapasztaltam. :K :C Ezen kívül több játékban is gyorsulhatott, de nekem most csak ezek vannak feltelepítve. ;)

    Nem szeretnék vitát kirobbantani nV kontra Ati..szóval senki se generáljon flame-et! :R Persze vitázni lehet inteligens emberek módjára... ;] :DDD

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    Hihetetlen ez a játék....kb. nekem is 1-2 óránként kilépeget, fagy. Most meg kaptam a változatosság kedvéért egy red screen-t. :DDD Nem is láttam még ilyet...blue screen oké, de a "vörös halál" idáig kimaradt az életemből. :DDD
    A játék egyébként qurva jó, Damaszkusszal végeztem... :K

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    Ez most nem lesz túl pozitív kritika... :U
    Végignyomtam Damascus-t, és Acre-t (mindegyik küldetést), és az a véleményem hogy egy végtelenül unalmas játék ez az Assassin's Creed. Gyönyörű grafika, a látvány fergeteges, de a küldetések...Damascus-ba még nem volt vészes, de amikor Acre-ban u.a. kellett csinálnom mint Damascus-ban csak a név változott, kezdett elfogyni a türelmem.A küldetéseket nagyon elqúrták.Nem kicsit.Nagyon.Az hogy nem annyira változatos ezt a békát még lenyeli az ember, de hogy u.a. legyen 2 különböző misszióban...pfff. :W A zászlókat szorgalmasan gyüjtögettem, de külön erre időt nem áldoztam, annyira nem fogott meg az összes flag begyüjtése. :B Olvastam hogy mindenki Jerusalem-től van elájulva grafikailag, megmondom őszintén sajnos nem tudom megnézni mert ahogy odaérek a kapuhoz, ahol be kellene töltenie Jerusalem-et mindig lefagy a progi (4x). Csak azért idegesített mert megnéztem volna grafikailag, bár a játékot a vontatottsága miatt nem nyomtam volna egyébként se tovább.
    Persze lehet van akinek tetszik és bejön, annak további jó játékot, de én személy szerint nagyon sajnálom hogy a kezdeti nagy lelkesedésem ilyen negatívan folytatódott...többek között sok játék várja hogy kipróbáljam és csekkoljam, ezért nem is vesztegetem az időmet az Assassin's-ra.
    Csak egy párat hogy említsek: Frontlines Fuel Of War, Sacrifice, Silent Hunter 4 - Wolves Of The Pacific - U-Boat Missions, Witcher - magyarul, Tom Clancys Rainbow Six Vegas 2, Wings Over Israel, XIII Century Death or Glory, Overclocked..... :K :C
    Ennyi játék vár arra hogy kipróbáljam, és ami jó azt végig nyomjam. ;)

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

  • Beowulf_78

    addikt

    válasz Gyusz #1783 üzenetére

    Hát még a Rainbow Six 2 hogy meg fogja dobni a pénzügyi mérlegüket! :K :C :C

    Szakmai kérdésekkel ne pü-ben keress....használd a megfelelő topikot! A 4890 CF tesztet amit elkezdtem, nem fogom befejezni. Majd megcsinálja más. A meglévő nVidia-s cikkeimet pedig törölni fogom.

Új hozzászólás Aktív témák