Új hozzászólás Aktív témák

  • Clark6996

    csendes tag

    Heló Sziasztok!

    Lenne egy olyan problémám, hogy a napokban, vagyis tenap vettem egy Samsung 250Gb SATA-II vinyót...
    Át jumpereltem mert csak SATA ként tudom használni...
    Szépen felraktam rá a win XP-t SP2 est. És kurva gyorsan megy...edig örlütem is mint majom a farkának..
    Kimentem bioszba és a procim FSB jét 133 ról feltettem 160 ra mert így hasznáélom már fél éve...csak gondoltam telepítéskor azt vissza rakom alapra..
    Na szóval felhuztam 160 ra és nem BOOT ol a gép. Kiír nekem egy kétsoros angol szöveget hogy rakjam be a lemezt és indítsam ujra a gépet..
    Ujraindítom és megint semmi..
    Visszateszem alapra, elindul.
    Elkezdtem feltornázni az FSB-t, 150 ig jutottam és addig szépen bebootolt. 151 re már ugyan az az üzenet....Tiszta ideg lettem hogy mi a fene lehet.. NEm találtam eddig megoldást...Örülnék ha vki tudna szólni vmit is..
    Ja és hozzáteszem hogy minél feljebb vettem az FSB-t 133-150-ig egyre bizonytalannabbá vált a rendszer. 150-nél már néha megált a kép windows alatt 2-3 másodpercre. A lapom Asrock 775Dual 880-pro

    Amint tudtok vmit Írjato mer lassan szétb*sz az ideg!! tennap óta ezzel güzülök!

    Köszi..!

Új hozzászólás Aktív témák