Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SpazzMaticus

    tag

    válasz Franky74 #15404 üzenetére

    Az van ezzel a játékkal hogy egy rakás sz@r.
    Bugos a frissítés, bugosak az eventbe került tankok, olyan jól sikerült az "optimalizálás" hogy amikor elindult is vissza kellett vennem a grafikából mert úgy szaggatott, a Plague event pályán a grafikai meg pályaelem glitcheket olyan faszául javították hogy a lerombolt hídon 3-ból 3-szor akadtak be a tankjaink nekem is meg a csapattagoknak is, meg elsüllyednek, meg ugrálnak stb...közben meg én már egy hete levelezek velük mert érdekes módon a winter resupply gift ládából csak azt a tank 7-napos bérlést nem kaptam meg ami már a garázsomban volt, hogy nehogy aranyra váltsam, mert qrvara sajnálják még azt a 125 goldot is....
    Közben megy egy kamu karácsonyi event amiben a ládákból látványosan nem esik semmi, és a végén kapsz egy szar festést a nem létező tankodra,
    és mindeközben még elinditanak 10-én még egy eventet amiben megint feljebb tekerik a grindet, pont azon a napon amikor az utóbbi évtized leghájpoltabb játéka startol, azt a fórumokon meg írják csodálkozva hogy kevesen voltak induláskor....
    Ez a játék jelenleg maga az inkompetencia iskolapéldája mind üzleti, mind technikai oldalról...

    Rage off. :D

    [ Szerkesztve ]

    Jobb ma egy veréb, mint holnap egy nemi betegség...

Új hozzászólás Aktív témák