Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dave0825

    őstag

    válasz tvamos #958 üzenetére

    Igazából eddig féltem kimondani (és most is elég gáz :(((), hogy Villamosmérnöknek tanulok/tanultam Automatizálás szakirányon, most államvizsgázok nyáron, de kb. semmit gyakorlati dolgot nem tanítottak itt (pedig nem egy rossz egyetem....), tehát egy PLC-t nem láttunk élőben, holott 2 félévig volt PLC tárgyam. Ugyanígy Villamos gépek-ből egy motort nem mutatott a tanár (persze, tudom hogy néz ki, szétszedve is láttam már párat, de akkor is...). Szakmai gyakorlaton is egy gyárban csak néztem, mikor ezt-azt kérdeztek.
    Szóval elmélet volt, meg is lettek a tárgyak, csak elmélet nem nagyon érdekelt, főleg ahogy "tanították", gyakorlat meg nem volt. Szóval mondhatom, hogy többet tanultam itt a fórumo(ko)n, mint a suliban szakmai tárgyakból. :U Most meg az Arduino megtetszett, úgyhogy szívesen tanulok Tőletek. Úgyhogy ezért is van, hogy sokszor pontosan akarok tudni dolgokat, hogy később hasznomra váljon a munkám során. :)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

Új hozzászólás Aktív témák