Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tvamos

    nagyúr

    válasz zka67 #2408 üzenetére

    Em is nezegettem ezt a DSO138 a Banggoodon, de valojaban egyik sem jo semmire. Az egy csatorna miatt az a DSO138 szerintem abszolut semmire, a 2+2 csatornas DSO quad meg csak semmire nem valo, ebbol az utobbibol van egy. Nagyon jol tud jonni, hogy van neki doboza, mert nem esik bele semmi, nem pattan bele a muhely asztalon az ellenallas lab, ilyenek.

    Mar ne erts felre, arra, amire jo, tudja hasznalni az, akinek van gyakorlata a meresekben, de akinek nincs, es ezek az egyetlen eszkozei, hat.... nagyon be tudja vinni az erdobe. Nekem 25 ev gyakorlattal sem orom hasznalni a DSO 203-at.

    A kategoriaban az elso, amit en kepes vagyok hasznalni, az a BITSCOPE BS05U, de annak megint nincs hazacskaja, se kijelzoje. :(

    (#2409) dave0825
    Hat, en csak azt mondanam, hogy gyujtsel meg ra egy kis penzt, mert ez nagyon nem az az eszkoz, ami neked kell. Oke, azt ertem, hogy elvezet / orom osszeforrasztani egy DSO138-at, de utana hasznalni nem, a muszer meg legyen muszer, meres kozben ne azon kelljen gondolkodni, mit csinal, hogy kell hasznalni, hanem azon, amit mersz.
    Én annyira nem vágom,
    Es epp ez az, amiert jobb muszer kene!

    [ Szerkesztve ]

    "Mindig a rossz győz, és a jó elnyeri méltó büntetését." Voga János

Új hozzászólás Aktív témák