Új hozzászólás Aktív témák

  • sptkyle

    senior tag

    [link] ebből a képből csináljon nekem valaki avatart, mert az nekem jár. Mindenképp ebből kell, és látszódjon rajta minden. Nem sürgős, délutánra elég, ha kész van. :DDD :DDD :DDD
    (just a joke ofc ;) )

    Sziasztok pixelmágusok.

    Miután zöld utat kaptam, szeretnék kérni egy kis segítséget.
    A régóta (mindenhol) használt nickemből adódik is, hogy mi legyen az avatar. Hálisten nem foglalt, és talán viszonylag könnyen is átalakítható. (ahogy a forráskép-követelményeket nézem) Viszont lenne egy csavar is, ha beleférne.

    Ennél a képnél nagyon tetszik a karakter arckifejezése [link], illetve itt: [link]

    Nyilván ezek forrásképnek nem jók a minőségük miatt, viszont magából a karakterből található jobb kép:

    [link] (bár rá közelítve a színek kissé zajosak, illetve a bal kezénél van egy kis színezési hiba, és mintha kicsit kevéssé lenne kontrasztos, mint kellene... nem tudom piciben ezek mennyire számítanak)

    A kérdésem: Nagy macera lenne e az utolsó képre rávarázsolni a fölötte lévők arckifejezését?
    Illetve tényleges alapanyagnak megfelel-e az utolsó linkelt kép?

    Bocsánat, ha esetleg problémás vagyok.

    A válaszokat előre is köszi.

    Üdv: Kyle

    "Az a baj,hogy ha v.ki játszik igényesebb játékkal,akkor a gépre költeni kell.Ez a helyzet." by Gica666

Új hozzászólás Aktív témák