Új hozzászólás Aktív témák

  • Károly 99

    csendes tag

    Sziasztok!

    Van egy kis probléma az ArchiCAD 9-el. A probléma a következő lenne: Csinálni szeretnék az egyik tervnél egy fényképet Lightworks fényképezőmotorral, de sajnos üreset képet ad ki, vagy összeomlik az ArchiCAD és megjelenik a Graphisoft Bug Reporter program. Próbálkoztam úgy, hogy csak a falak legyenek megjelenítve 3D-ben, de ezen nem volt üresség. Aztán próbálkoztam úgy, hogy a falak mellé bekapcsoltam hozzá az ablakokat és az ajtókat is, de ezen sem volt üresség. Aztán próbálkoztam úgy, hogy a falak, ablakok és ajtók mellé bekapcsoltam hozzá a födémeket is, de ezen sem volt üresség, aztán bekapcsoltam hozzá a tárgyakat is, de ismét sem volt üresség. Azután a lámpákat is bekapcsoltam hozzá az előzőekhez, de már ürességet tapasztaltam, sőt második alkalomnál már összeomlott a tervezőprogram. Megpróbáltam úgy, hogy csak a falak és a lámpák legyenek bekapcsolva, aztán az ablakokat, ajtókat és födémeket is bekapcsoltam hozzá, de ezen sem volt üresség.

    Az én számítógépemen az alábbi konfigurációk vannak:
    - Alaplap: Asus M2N-E SLI
    - CPU: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2500 MHz (12.5 x 200) 4800+
    - Rendszermemória: 2048 MB (DDR2-800 DDR2 SDRAM)
    - Videokártya: NVIDIA GeForce GT 630 (1024 MB)
    - Operációs Rendszer: Windows 7 Professional 64bit

    Mi lehet a problémája ennek az ArchiCAD 9-nek? A "gugli a barátod" választ nem fogadom el, úgy hogy normális választ kérek. A válaszokat előre megköszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák