Új hozzászólás Aktív témák

  • Real_Necro

    veterán

    válasz B-L-A-C-K #10844 üzenetére

    Amit linkeltem, annak nem kell leszedni a huzatát meg állandóan mosógépben mosni. Pont azért választottunk olyat, mert egyszerű vizes szivaccsal, vagy popsitörlővel stb letakarítható. Varrásoknál semmi sérülés, szóval van az a kategória, ami bírja (mint írtam 3. gyerek használja). Nekünk a feje mögött kopott ki, mert izeg-mozog benne. Nem vészes, de ha jön a második gyerkőc, már szerintem nagy mértékű lesz a kopás...

    Az 5 pontos öv tényleg jó, mai napig használjuk. Anyóséknál Ikeás szék van, nem mondom, hogy nem jó, de erősen kompromisszumos. Először is lóg a gyerek lába, amit nem mindegyik szeret, másodszor bele kell bújtatnod 2 lyukba, amit nem mindegyik gyerek szeret, valamint kivételnél gyakran bele akad és 2 emberes lesz... Az a kicsi csat ami rajta van kb semmit nem ér.

    Szóval ár/érték arány szerintem itt eléggé dominál, de tény, egy használt ugyan úgy ki tud szolgálni mint egy új. ;)

    „Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Új hozzászólás Aktív témák