Új hozzászólás Aktív témák

  • mave13

    őstag

    válasz vans? #700 üzenetére

    Szia!

    Pulzus nem megy folyamatosan, az biztos, minden más meg úgy van, ahogy anno először párosítottam a telóhoz. Tehát kb. semmit nem változtattam. Így ha éjfél körül leveszem a töltőről, akkor másnap estére 40% körül van az akku. Ami éjjelre még elég, de a következő napot már nem bírja végig. És ha ugye reggel elmegyek itthonról, akkor nincs máshol töltőm, hogy rátöltsek napközben. Úgyhogy, hiába van még benne energia az első nap végére, akkor is naponta töltős a cucc.
    Lehet, érdemes lenne jobban beletúrni a beállításokba, nem tudom.

    Nekem egy 5 W-os Apple töltőre van rádugva, de mintha az derengene, hogy nem is tud többet az óra töltője, mint 3, vagy 5 watt. De van egy iStyle 20 W-os töltőm, ki fogom vele próbálni. Azt egyébként írták is, hogy a 6-hoz képest a proci ami egyel régebbi, és a töltés lassabb. Csak nem tudom, mennyivel, mert 6 vagy 7 még nem fordult meg nálam.
    Igazából, nem összehasonlítási alap, de volt egy Samsung Active Watch 2 44 mm-em, és az két napot röhögve ment, a harmadik napra jutott el csak oda, hogy azt már nem feltétlenül bírta végig. Az ilyen szempontból kényelmesebb volt egy fokkal, meg is próbáltam használni az iPhone-hoz párosítva, de nem volt az igazi, ezért lett az SE.

    Icewolf || kósza ||

Új hozzászólás Aktív témák