Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    válasz czanga #21639 üzenetére

    Szerintem igen. De nem kell nyomodnia. Lattam mar hasonlot kereszt iranyu terheles miatt. Ha a kijelzonel fogva setaltatjak a gepet akkor elofordulhat. Hulyen hangzik de a user az user biztos tudod mire gondolok. Sok felig halott elektronika hibas LCD-vel jatszottam mar fizikai tesztet. Szinhianyos nem javithato cuccokat gorbitettunk ossze vissza. Az ilyen csikozodas kifejezetten az Air eseteben konnyebben elofordulhat mert a vezerlo elektronika papirvekony panelje es a hozza ragasztott foliakabel olyan mint a himestojas. Maga az LCD panel meg csak csak birja de az Air eseteben nagyon a hataron van minden vastagsag a kijelzonel is.

    Olyan Air van most itt aminek ugy ment tonkre a kijelzoje, hogy takaritotta a kijelzo koruli alu keretet emberunk es egy ovatlan pillanatban picit jobban megnyomta a rongyot a kelletenel. Rotty. Uveg pattant, szalagkabel mar nem is erintkezik rendesen. 1/2 kep van csak kozeptol balra. Most rakok bele pont uj LCD-t csak nem talalom a ketoldalas ragasztomat ami a kerethez kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák