Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zenit73

    aktív tag

    válasz emvy #111521 üzenetére

    Nem beszélek hülyeséget!

    Nálam mindig csak az van bekapcsolva amit használok, és csak az fut amit akkoriban használok - ezeket eltaláltad. Mivel ezeket a gépeket félhomályos/sötét hálóban használom 2-5 pálcikán megy a képernyő világítás (elég fényérzékeny a szemem). Minden reggel készülődés közben, és hazaérve munkából rádiót hallgatok bluetooth hangszórón , és ilyenkor lekapcsol a képernyő vagyis döbbenet keveset fogyaszt, óránként 1%-kal megy lejjebb az akkuszint. De az asus gépnél is így csináltam, ugyan az volt a felhasználás, vagyis jó az összehasonlítási alap. Nyilván a 25 óránál több, a 20 óránál kevesebb volt a rádió hallgatás, ha nem hallgattam rádiót akkor is 15-20 óra között tudott, vagyis mindenképp 2x 3x annyi üzemidőt mint az asus - a lényegen nem változtat.

    És kérlek ne gyere azzal, hogy én hülye vagyok, mert ezt úgy kell használni, hogy 100 program fut a háttérben, és ki kell ülni a napra, hogy a képernyő világítás padlón menjen, és soha nem kell kikapcsolni mert ez apple... Én így csinálom, nekem ez így jó, mindenki más úgy csinálja ahogy neki jó :R

    Egyébként a M1 pro 16" gépem tudott már a fentebb leírt napi rutin mellett bő 30 órát.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák