Új hozzászólás Aktív témák

  • #214

    tag

    Sziasztok!
    Remélem jó helyre írok, Macbook és iPhone Photos szinkronizálásával akadt egy kis problémám bekapcsolt iCloud-fotók opcióval. Az utolsó nagyjából 1000 iPhone-os képemet szerettem volna a Macbookon rendezgetni, azonban ezek a gép Photos appjában még nem jelentek meg beszinkronizálva. Ennek megoldására csatlakoztattam a telefont kábellel, és kiválasztottam az "Elemek importálása" opciót. Töröltem, szerkesztettem azokat a képeket gépen, amiket szerettem volna, gondolván, hogy majd idővel párhuzamba kerül a két eszköz. Ehhez képest pár nap után a telefonon újra megjelent a már importált kb. 1000 kép jelentős része (de persze nem mind). Most a telefonon 1600-1800 nagyrészben duplikált, vagy hasonló kép jelenik meg, teljesen véletlenszerű sorrendben (a dátum alapján rendezés tartása fontos lenne). Ezeket kézzel, főleg a telefon kis kijelzőjén nem szeretném kiválogatni, viszont mivel a gépen egy minden szempontból jó állapot szerepel, van rá valami mód, hogy a telefonon is azok a képek, azokkal az adatokkal, abban a sorrendben jelenjenek meg, mint a Macbookon?
    Előre is köszönöm a segítséget :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák