Új hozzászólás Aktív témák

  • csabiks

    senior tag

    tegnap megérkezett a 2017-es touchbaros 13 colos macbook prom :)
    barkinek barmilyen kerdese van bátran kerdezzen.

    eddigi vélemény:
    (az összehasonlítási alapom egy early 2015 13' macbook pro, egy mid 2015 15' macbook pro és egy 2016 macbook air.)

    Kijelző: legszebb ami előtt valaha ültem, ezzel a fényerővel káprázatos nappali fényben is.
    Billentyűzet: ugye ez már második generációs "butterfly" mechanikás, én az elsőt sosem próbáltam, ahhoz nem tudom hasonlítani, de a "régi" billentyűzetekhez igen... Szokatlan, nem mondom, hogy jobb, de azt sem mondanám h rosszab, 1 biztos sokkal stabilabb, mindegy hol érintem, leüti hibátlanul, viszont sokkal hangosabb mint a régi, és én úgy érzem kicsivel több erővel kell leütni (de lehet nem így van).
    Touchpad: nagyobb, kényelmesebb, nincs gond gépelés közbe ha véletlen hozzáér a csuklóm.
    Touchbar: 1 nap után olyan nagy véleményt nem lehet mondani, viszont nekem marhára bejött, a safariban már csak ezzel váltok tabot, a leveleket könnyebb volt megszerkesztenem, egyszóval tetszik.
    Hangzás: a 15 colos modellel még pariban lenne, de annak semmi basszusa, ennek van, nagyon szépen szól, érdemes meghallgatni.
    Akku: első használat (100ról 20%) körülbelül 7 óra használatot eredményezett, nekem ettől több nem kell.

    "The loudest one in the room is the weakest one in the room."

Új hozzászólás Aktív témák