Új hozzászólás Aktív témák

  • ielektros

    senior tag

    válasz Fr3eWar #20812 üzenetére

    Ingyen hitel? :D :D :D OK. Ingyen penzt ad kolcson egy multinacionalis vallalkozas ugye? Nezd ezt te sem hiheted el. Ertem amugy mire gondolsz csak amikor meghallom azt, hogy ingyen hitel akkor eszembe jut az orszag allapota. Es ez pontosan osszevetheto azzal, hogy az emberekbe olyan kifejezeseket vertek mint az "ingyen hitel". Nezd a vasarlo szempontjabol hagyjuk is mert valoban lehet "jo" uzlet a vasarlas erre a hitelre ez nem kerdes. En nem neztem az arakat csak leirtam a sajat meglatasom errol a 0%THM dologrol. OIyan nincs, hogy a multi ad neked. Vagy a bank ad neked. Ezert jobb sokkal ovatosabban beszelni ilyenekrol, hogy a felcseperedo generaciok ne azt olvassak a forumokban, hogy ingyen van a hitel. Meg a vegen azt hiszek, hogy ilyen jo a helyzet....

    Nem is neztem az uj arakat csak ledobbentem, hogy ennyiert megy ujonnan. Itt korulbelul ezen az aron jatsszuk persze magankezbol. Ezt en adtam el privatban mert egy baratom gepe volt. Nem volt 220.000.- 690€-es ajanlatot fogadtunk el. Ezek fenyeben nem hiszem, hogy megeri ujonnan ilyet venni de ez mas kerdes mar. 1 evesen sokkal olcsobb es ha nemetbol veszi valaki cegtol akkor ugyan ugy ott az 1 ev jotallas (sok esetben garancia) ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák