Új hozzászólás Aktív témák

  • newface567

    csendes tag

    válasz TommyNagz #11884 üzenetére

    Tisztába vagyok a fogalmakkal. Valóban Macre váltottam. Viszont valamiért nem tudtam mindent rávarázsolni a teljes könyvtárat, de a lényeg a helyzet.
    A telefonon van X szám plusz néhány másik. A gépen szintén fenn van ugyanaz az X, plusz néhány másik. És kb. megállt a tudomány. Persze elegánsabb ez az egy könyvtár dolog de nekem most pont az kéne jóöreg módon fogom a Z számot a gépről és rámásolom a telefonra és fordítva. Ennyit akarok, manuálisan, egyszerűen, régimódian, és NEM lehet! Ez pedig zavar.

    Meguntam, egyszerűen szinkronizáltam, néhány szám eltűnt ugyan ami a telefonon volt, de mindegy...
    Nem tudtam gyorsan és kényelmesen megoldani amit akartam. Ennyi. Egy almás termékkel elvileg semmi gond, minden csak "működik".
    Mindegy, összességébe amúgy nagyon jó ez az OS X de ugyanúgy megvannak a zavaró dolgok, bár kevesebb, és nem, nem azért mert más filozófia hanem bizonyos funkciók működése egyszerűen logikátlan vagy épp teljesen érthetetlen, mikor még én is, akinek semmi köze a szoftverfejlesztéshez sem ilyenre vagy olyanra terveztem volna bizonyos funkciókat.

    Azért köszönöm a segítséget. :)

Új hozzászólás Aktív témák