Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #48613632

    törölt tag

    válasz ridiculous #7128 üzenetére

    Na jó, azért a Discordon cimbikkel játszom, őket nem szidom. Ez nálam randomokkal fordul elő. De még ott is nagyon relatív, hogy ki a hülye.
    Mai példa.
    Ugrunk thermalra, harvester irányából, pingelem a közepét, a tornyot, ezek ketten leválnak, és landoltak a felső trepnin.
    Én alul szedem amit tudok, nincs senki, egyedül vagyunk. Pár mp után hallom, ezek kalamajkába keveredtek.a harvesternél. Én valahol a kör épület környékén járok, 80+ az ultim, Lobázok. Első ulti drop után 50-ről indul Lobánál.
    Szaladok feléjük, jumpdrive, közben leb*szom az esernyőt, kiszedek valami használható fegyvert, mire odaérek halottak, és engem nooboznak .... meg hogy minek lootolgatok? (nyilván azért, mert nincs olyan fegyver nálam, amivel bele merrnék menni a buliba) mindez rankeden ... (egyébként meg visszahoztam őket, igaz nem harcoltam, csak húztam a piszkot)
    Mondjuk nem írtam vissza, de azért valamelyest engem is sikerült felhúzniuk.

    Visszatérve erre a letiltásosdira, nekem nagyon az az érzésem, hogy az EA szándékosan tartja nyitva ezt a kaput, hogy lehessen bannolni. Mert a csalókat ugye eredménytelenül üldözik, de valami mégis kell, hogy lássuk, hogy ők mennyire dolgoznak értünk. Pusztán a statisztikák végett.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák