Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sixpak

    nagyúr

    válasz Thome #5064 üzenetére

    Nekem Prowler jön be a legjobban, nyilván selectfire/lilamag kombóval, de szerintem mindenkinek van kedvence, amivel a legjobban szeret menni.
    R99-et elengedtem régóta, igen hamar kiköpi a golyókat, ha mellélövök, akkor az egész tár mellémegy, nincs idő korrigálni, mert kifogy....mondjuk én láma vagyok, lehet másnak jobban megy. :D
    Sniperek passz, soha nem lőttem egyikkel sem, rühellem az összeset (meg aki azzal kempel, azt is :D ).
    Spitfire-t is cseréltem Flatline-ra.

    Szerk: ja meg én nem is nagyon tolom már, mindig lelőnek, meguntam. :D
    A kisebbik lányom tolja még napi szinten...ezzel egy baj van, ő minden nap kap jópar friend invite-ot, de el tudom képzelni, hogy nézhetnek az illetők, amikor véletlen én ülök a gép előtt...de hát eddig tízeket ölt partikon keresztül, most meg azt sem tudja merre van az előre. :D
    Néhány fickónak megírtam már, hogy mi a helyzet.

    [ Szerkesztve ]

    https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

  • markknight

    veterán

    válasz Thome #5064 üzenetére

    Wingman, Mastiff, Havoc

    Én a Flatline, Mastiff, Prowler trióra szavazok. Snipereket közül pedig csak a Kraber. A többi snipert arra használom, hogy mikor mások csatáznak akkor messziről beleszólok vagy leszedegetem az összeesett ellenfeleket. A spitfire meg talán pont most éli aranykorát.

    [ Szerkesztve ]

  • Shkiz0

    nagyúr

    válasz Thome #5064 üzenetére

    R99/301 + wingman (ha már nincs PK) vagy akár Flatline + wingman/hemlok
    Utóbbi időben sokszor inkább hemlok másodlagosnak, mert 2x-el vagy red dottal jobb mint a wingman több a lehetőséged korrigálni.
    Ettől függetlenül az édes anyját megszexuálnám, annak aki kitalálta, hogy a PK-t cseréljék fel a Mastiffra.
    Vagyis önmagában nem lenne gond, hogy felcserélték, de szörnyű milyen lassú lett a Mastiff.
    2 lövés között konkrétan elszív egy fél szál cigit. Fel se veszem más sokszor.

    Új hardverek számlával, garanciával érd PM.

  • #48613632

    törölt tag

    válasz Thome #5064 üzenetére

    De mindenkinek szét van nerfelve, nem csak Neked. Így voltaképp az erőviszonyok nem változtak.
    Amúgy én light/shotgun kombóra megyek. Alternátorral már elvagyok, csak azt sajnálom, hogy nem lehet rárakni minimum 3x midranget, így ha jön egy 301 szembe, akkor ujjongok :DEgész jó fegyó középtávra. Alternatorból meg elég sok van, azt viszonylag gyorsan összeszedem. Az R99 meg nekem is túl gyors, ahogy fentebb is írta a kolléga. Ha pontos lennék, mint a prok, akkor szvsz még mindig meta lenne, de nálam ez nem játszik, sajnos.
    Shotiba meg inkább EVA-8 double tap triggerrel, vagy ha nincs, akkor mastiff. PK-t nem szerettem, az nekem túl lassú volt. Főleg a reload.
    Sniperkedni is próbáltam régebben, nekem a Triple Take jött be. Nem feltétlen ragaszkodtam a choke-hoz, anélkül jobban tolerált. Aztán akárhogy variáltam, nem tudtam kiötölni, hogy mi legyen a TT mellé, amivel elvagyok középtávra, és közelharcra egyaránt. Így dobtam a sniper témát, és lett a light ammo/shoti vonal.
    Ebben még az is jó, hogy shoti ammobol, még DTT is használva, elég max 2 doboz, tehát kisebb batyuval is jut bőven hely. Azt még tesztelgetem, hogy mennyi az optimális light lőszer, de 200 általában elég az első harchoz, utána viszont kell a loot. R99-nek biztos kellene 300-350 is.

  • callmeakos

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    válasz Thome #5064 üzenetére

    Wingman/Havoc/Prowler elsősorban ahogy látom.

    Én jelenleg vagy Havoc/Hemlok és Prowler vagy Havoc/Hemlok és R99. ha elnyújtott meccsekre készülök, viszont ha megyek a darálóba akkor R99/RE-45 kombóval is teljesen kibékülök mert azt dob sűrűn. A napokban fedeztem fel hogy az RE-45 mégse olyan kutyaütő mint aminek gondoltam. Legalábbis pisztolyok közül az jön át a legjobban.

    Havocot viszont csak akkor szedem fel elsőre ha nem jön ellenség, mert egy évtized mire elkezd lőni és szoros helyzetben teljesen haszontalan.

    Ha snipolni kell akkor egyértelműen Triple Take, de akkor Evo Shield alap. Pár lövés és már lila lesz a szajré, nem kell hozzá choke, ami egyébként röhej hogy még bent van, mert azzal hogy kikerült a PK, gyakorlatilag csak a TT használja, de a pálya szarásig van vele, de bezzeg a Selectfire-t alig adja.
    Viszont a Wingmentől most már égnek áll a hajam. Eddig is idegesítő volt mióta visszakerült a SP, de mióta felkerültem Platinumba, folyamatosan összedob minimum 1 predatorral, aki persze hogy megtalál és vicc nélkül fél pályáról kiszed Wingmennel. Egyszerűen nem tudom felfogni hogy lehetséges ez. Ráadásul piszlicsáré 1x scope-al. Komolyan, többet vagy használva sniperkedésre a Wingmen, mint a Longbow. Ami sokat elmond. Valahogy balanszolnám egy kicsit, például hogy a skullpiercer csak care package-ből essen ha már bent van.

    All→M8

Új hozzászólás Aktív témák