Új hozzászólás Aktív témák

  • Peace

    nagyúr

    Engem eddig csak felidegesített ez a demo.... :W 18:00 után ugye képtelenség volt bejutni. 19:00 után sikerült belépni, szaggatott. Megpróbáltam elindítani első küldetést, végtelen töltőképernyő....meguntam 11 perc várakozás után, kiléptem. Éjfél után beléptem, sikerült elindítani az első küldetést. Az emberemnek nincsen feje. Konkrétan egy lyuk volt a nyakán és így volt végig a misszió alatt. Szaggat, mint állat, szinte lehetetlen célozni. Kaotikus volt az egész. Semmi tutorial, nem tudtam hogy kell repülni. Egyszer csak kiírta, hogy success és vége. Mennék második küldetésre, végtelen töltőképernyő......inkább ledőltem aludni. Ma reggel ismét próbálnám második küldetést, semmi. 4szer indítottam újra a játékot, mert EA szerint ez a megoldás erre a problémára semmi. Mondom jó, akkor elengedem ezt a dolgot, free roam.....ott is végtelen töltés.....ki is léptem a ge*ibe. :((( Mindez PS4 Pro-n volt....most csurog le PC-re, meglesem ott mit művel. De most már kellőképpen felbaxtak......

Új hozzászólás Aktív témák