Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz hoffman_ #9903 üzenetére

    Claymore.

    Archanon: "KnJ-nal szenvedtem is."

    Helyes. ^^

    Egy kis gyakorlás és nem kell szótár; jobb feliratokat kaptok, minőségi release-ben, amihez nem kell keresgess mindenféle tákolmányt, nem kell szenvedni, hogy időzítgesd, meg mindenféle *.srt meg *ass meg *qxzptlk file-okkal teleszemetelni a vinyót. Pluszba még egy hót' primitív nyelvet (angol) is gyakoroltok, ami ezer másik alkalommal is jól jöhet.
    Ha megtetszik valami, megnézem, hogy melyik subokat ajánlják, esetleg nézek egy kis comparisont, aztán szedem. Lejött, katt, indul az első epizód.
    Pontosan ugyanolyan tempóban olvasom, mint a magyart, de ez azért van, mert anno (vagy ritkábban manapság is) ha nem tudtam egy szót, megnéztem a szótárban. Ilyen egyszerű.
    Kíváncsiságképpen belenéztem néhány hungrish-ba és igazából az angolt jobban "értem" - mármint vannak bizonyos kifejezések, amiket ért az ember, de magyarra nem akarná nagyon fordítgatni; persze nem ez az ok, hogy miért english sub-only, csak egy kis érdekes megfigyelés.
    A sub-ok meg amúgy sem Shakespeare ónyelven.

    Crystalheart: Ezt különösen nálad nem értem, főleg azok alapján, amilyen postokat írtál. Kis ellentmondást érzékelek. :U

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

Új hozzászólás Aktív témák