Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Synthwave #6142 üzenetére

    Lehetséges, hogy merész. De nekem a Naruto minden téren eleget tesz. Remek szórakozás, vicces, egy nagyon jó ninja világ, jó történetvezetés, olykor drámai [sőt], de ami a legjobb, teli van keleti bölcsességekkel [vagy úgy egyáltalán bölcs gondolatokkal], meg hasonlóakkal. Nem állítom, hogy másban nincsenek. Talán a Naruto-ban is azért tűnik soknak, mert hosszú, és ezért több van benne, mint pl. egy rövidke animében. S nem utolsó sorban, nagyon tetszik a rajz stílusa... mindenki egész emberi benne. De hát ja, ízlések és pofonok.

    Viszont a Fairy Tail jelenleg a második helyen pózol a top 10-ben, de erős kétségeim vannak, hogy ott kéne-e maradnia. Jó az is, méghozzá nagyon, de lehet elcsúsztatom rövidesen, már van 1-2 trónkövetelő bőven. :U

    Lovely Complex-et már elkezdtük tesóimmal, csak hát lassan haladunk. 4. rész jön majd. Jóféle amúgy... azok a fejek. O.o Egyébként... Durva, hogy ha japánoknál valaki már 170 cm magas lány létére, az már "troll", "toronyóra", stb. Kb, mint ha itt lenne valaki nő létére 190 cm. :DDD [Maria Holic-ban is, Kanako-san, kissé agyon lett gúnyolva az elején emiatt :P ] Jelenleg Motto to Love-ru-t folytatjuk [úristen...................], Lovely Complex, Guin Saga, ezek azok, amiknek már végö van.

    Victorique... Azok a jelenetek kifejezetten tetszettek is, aranyos, de igazából a beszédstílusával volt gondom. Kis pökhendi hercegnőizének néztem... de aztán haladt a történet, rájöttem, hogy mi miért hogyan mit merre meddig, s apránként, de végül nagyon a szívemhez nőtt a karakter.

    A Lolik Védőszentje te lennél? :) És a KnJ mit takar, valaminek a rövidítése?

    [ Szerkesztve ]

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

  • válasz Synthwave #6142 üzenetére

    csak neked :DDD

    (#6146) unclefucka:
    Köszi :)

    (#6135) Archanon
    Nem rég óta. E miatt lecsúsztam pár dologról sajna, de ez van. [link] Jópofa, amikor megnézett animékből belép egy 3d-s figura élőbe. Szerintem.

    どんな時代だろうが、機械は決断しない、 戦闘は人間がやるんだ。

  • ¤Envy¤

    tag

    válasz Synthwave #6142 üzenetére

    "Azé' egy Naruto-t pl. egy Gosick elé sorolni...az merész. :)"

    Szerintem csak addig marad a Naruto az 1. helyen nála, amíg meg nem nézi a One Piece-t :)
    Kizárólag Angol, vagy US-es felirattal
    De ez csak a tippem.

    A JÓ anime relatív... Mint oly sok minden más is...

    Ha valaki ninja mániás, annak a Naruto lesz az Isten, Ha valaki kalóz mániás (felteszi a kezét) annak a One Piece...
    Az már más, hogy mennyire "komolyak" ezek a sorozatok.

Új hozzászólás Aktív témák