Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz Nova96 #24267 üzenetére

    Na, már nem tudok szerkeszteni. A legújabbak közül azért nem írtam semmit, mert nem láttam őket, néhány éves elmaradásban vagyok. Az OreImo második évadát sem láttam, de mindenesetre érdekes volt látni, hogy az elsőt azért húzzák le sokan, mert a kis pervi otakuk több ecchit meg sablon tsunderéket vártak, helyette meg kaptak egy kis könnyed poén-ruhába bújtatott aktuális társadalompszichológiai tanulmányt, noha a fejtegetésben eddig biztosan nem jutottak el.

    jahrn: Persze, van, ahol a folytatás jó vagy egyenest jobb, én is csak azt írtam, hogy kortól függetlenül gyakran rosszabb a folytatás, tehát nem mérvadó.

    (Durarara-ban nekem nagyon sok minden hiányzott, leginkább a stílus, az easter egget élveztem benne a legjobban. :) A Baccanonak sokkal filmesebb és következetesebb a megközelítése.)

    Usagi dropot sem láttam még. De az újak inkább potenciálisan klasszikusok lehetnek, aztán amikor később visszatekintünk, akkor kaphatnak klasszikusi glóriát. Jelen korunkban kissé nagyképűnek tűnne máris magasztalni néhány éves, nekünk vagy egy csoportnak épp tetsző műalkotásokat. Persze ez csak egy fogalom, amit többen többféleképpen használhatnak, nem hiszem, hogy volna közmegegyezés.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák