Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • hoffman_

    nagyúr

    válasz hoffman_ #12922 üzenetére

    Ahogy sejtettem :D Ez a rész nagyon poén volt, de csak amíg kellett, a végén a meglepi nagyon ütős volt.

    "The time you enjoy wasting is not wasted time."

  • Archanon

    őstag

    válasz hoffman_ #12922 üzenetére

    Kakashi álarcos rész az egyik legjobb FILLER Naruto-ban. :DDD Imádtam. Lee karaktere meg úgy alapból iszonyat jó, hát még szakéval. :)) De ez még semmi... :P De most hol tartasz? Az álarcos úgy a ~100. rész, Lee pedig olyan ~130 körül lesz...
    ____

    Múltkor ugye nem bírtam magammal, és megnéztem 256. részig az összes eddigi részt, aztán a köv. fillereknél megálltam. Most ismét várok vele egy fél évet, aztán majd ~25 részt megint egybe. Megéri... 249. rész is rendesen kikészített, pedig másodszor láttam (egyszer ugye mangában olvastam). Igazán embert próbáló volt, és az a zene is... tiszta lélektiprás volt úgy is, hogy tudtam mi fog történni. Eehj. Na igen, itt jön elő az, hogy audiovizuálisan ez a jelenet ezerszer jobb, ahogy még sok más is. Örülök, hogy a mangát az 566. fejezet óta nem olvasom... Amúgy örömmel tapasztaltam, hogy a sorozat végre megkapja a 3. soundtrack-et is. A régiek már nagyon unalmassá váltak, hiába jók.

    De így sem lesz Naruto hiányom, mivel öcsémmel elkezdtem újra a sorozatot, mint anno nyáron húgommal (akivel 212. részig újranéztem az egészet - ... :B ). Már a 40 perces 3 percnél, valamint a 4-5 részen keresztül fákon suhogásos üldözésen is túl vagyunk. Szerencsére később nem sok ilyen Orochimaru vs. Sandaime Hokage fíling lesz, sőt, talán egyáltalán nem fordul elő több, tehát a "nehezén" már túl vagyunk. :)) Viszont harmadjára is elmondhatom, hogy valami iszonyat epic ez a Shippuuden, megint elkezdtem kevesellni azt a 8 pontot, amit adtam rá. :DDD Méghogy blíííícccsss..... pföhj. ;] (Na jó, nem. :DDD )

    #Psych0: "Kivéve az Egri Csillagok, az bárhogy szar." - ??? O_o

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák