Új hozzászólás Aktív témák

  • Crystalheart

    senior tag

    válasz hack69 #7935 üzenetére

    Én elfogadom, hogy vannak, akinek nem tetszik, lelkük rajta. Én legalább annyira drámamániás vagyok, mint ownfate lolimániás, szóval nekem bejött. Az a misztikus alapkoncepció, hogy...

    Spoiler (Clannad, Kanon)
                                                                                             ...a jó cselekedetek összeadódnak, és egy kívánság
                                                                                             teljesülhet, legyen az bármi is, nagyon szép gondolat, és ezzel
                                                                                             kap értelmet az a rakat mellékszál is, amit addig nem lehetett
                                                                                             hová tenni, meg Nagisa és a kislány halála is. Szemben pl. a
                                                                                             Kanonnal, ahol Makoto vonala bár valószínűleg a legszomorúbb, de
                                                                                             egyben a leghatásvadászabb is, mert a történet hátralevő részéhez
                                                                                             nem sokban kapcsolódik.

    Vannak hibái, nem is pontoztam maximumra, pl. a közepén hiányoztak a fordulópontok, nem tartotta fenn az érdeklődést a szekvenciális elv alapján, ami pl. egy film struktúrájában hiba volna; itt megmentette az, hogy egy rész ~20 perc.

    Darth_Revan: Nyilván a természetellenesen butuska, vagy épp naiv, tehát a felerősített jellemvonásokra értette, hogy ostoba. Szerintem ezeknél az animéknél egyértelműen el kell vonatkoztatni a valóságtól. Ezek a szereplők ilyenek, egy ilyen világban élnek, és kész.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák