Új hozzászólás Aktív témák

  • Archanon

    őstag

    válasz Darth_Revan #7744 üzenetére

    Ahm. Valamit nagyon összekutyultam akkor itt. :)) De így már emlékszem.

    SPOILER (hoffman_ bácsinak is, még mindig. :P)
    Talán, mikor Ichigo legyőzte Aizen-t, már közel lehetett a királyi testőrök erejéhez... de a lidérces őrjöngése Ulquiorra-val szemben se volt semmi. Persze még így is könnyen lehet, hogy alaposan alulmaradna velük szemben (pláne 0 szellemi erővel, kíváncsi vagyok, hogyan kapja majd vissza, egyáltalán visszakapja-e, s nem kap-e valami másféle hipererőt)...

    Én azt bírom még amúgy, hogy (ha nem is mindig a main szálban), de Yamamoto-sotaichot mindig elég könnyen kiütik valamivel, pedig elvileg az egész lelkek világában ő a legerősebb. :U
    SPOILER END

    A Bleach filmeket még nem láttam, de most már lassan rá kéne vennem magam. Naruto movie-kat nézegetem szép lassan, már 2-n túl is estem. Olyan nagyon filler szagúak (elvégre azok is), de a poénokért megéri megnézni azokat is. Kíváncsi vagyok a Shippuuden filmekre... :U

    Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

Új hozzászólás Aktív témák